Суспільство

“Готові зустріти”, – прикордонники попередили коміка з Росії, який зібрався в Україну

0

Сьогодні, 2 квітня, українські прикордонники попередили коміка з Росії Івана Абрамова, який зібрався в Україну на концерти. Вони готові його зустріти належним чином. До цього до них звернулися представники президента в Криму та Севастополі щодо незаконного відвідин ним окупованого півострова.

Про це повідомляється з посиланням на “УП”

Як заявив прес-секретар ДПСУ Андрій Демченко, всі люди, які незаконно потрапляють на територію Криму, будуть притягнуті до відповідальності.

Він зазначив, що прикордонники обізнані про незаконні дії Абрамова і як тільки він спробує перетнути кордон, його зустрінуть відповідним чином.

Нагадаємо, російський комік відвідував Крим в 2019 році, а тепер хоче провести концерти в Харкові, Дніпрі, Одесі та Києві.

Сам комік поки ніяк не прокоментував інформацію.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16