Війна

“Готовий їхати на передову”: Марків поновився на службі в Нацгвардії

0

Військовослужбовець Віталій Марків, який нещодавно повернувся в Україну після оголошення виправдувального вироку Міланським апеляційним судом, поновився на службі в батальйоні імені Кульчицького Національної гвардії України.

Про це він розповів в інтерв’ю виданню LB.ua, яке опубліковане в п’ятницю, 20 листопада.

“Службу я вже поновив. Офіційно перебуваю зараз у відпустці. Маю 26 днів, щоб пройти медичний огляд, реабілітацію. Потім плануємо з дружиною на кілька днів поїхати у відпустку десь на території України. Після буде служба в Національній гвардії України. Я повернуся до свого батальйону (ім. Кульчицького – Н.), – розповів Марків.

За його словами, займатися політикою він не планує, але вже готовий їхати на передову.

“Я особа аполітична. Військовослужбовці мають бути поза політикою. Свої політичні погляди, на мою думку, військовослужбовець повинен висловлювати під час таємного голосування”, – сказав він, додавши, що вже готовий їхати на передову, але зобов’язаний пройти медогляд і всі протокольні процедури.

“Якщо вже присвятив себе військовій службі, тим паче, що в мене підписаний контракт на 5 років, то бачу майбутнє поки що у військовій кар’єрі. Не просто служити для галочки, до якогось певного звання… Я цим живу. Пишаюся. Для мене військова форма має величезне значення. Для мене честь служити Україні”, – наголосив він.

Джерело: Новинарня