Новини

“Готуйтеся до війни”: у РНБО повідомили, як виб’ють окупантів із Донбасу

0

Для запобігання повномасштабного вторгнення Росії в Україні потрібно зробити український народ сильним у максимально короткі для держави терміни – 3-5 років.

Про це в інтерв’ю “Фактам” розповів заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони, генерал-майор Сергій Кривонос.

“Хочеш миру – готуйся до війни. Перший крок – це рух опору. Подробиці озвучити не можу, це окрема закрита тема. Якщо коротко, то потрібно, щоб у кожному населеному пункті – селі, райцентрі, місті – були люди, здатні дати відсіч у разі агресії та перетворити життя окупантів на пекло. Будь-якими способами – підриваючи, завдаючи ворогові точкових ударів тощо”, – пояснив він.

Кривонос зазначив, що в Кремлі повинні зрозуміти, що окупація українських земель їм не по зубах: “Вхід – рубль, а вихід – десять”.

“Другий крок і основа програми – територіальна оборона. Щоб у разі чого в максимально короткий час взяти під контроль стратегічно важливі об’єкти державної та місцевої інфраструктури. Принцип територіальної оборони – я захищаю себе, свою сім’ю, свій будинок, вулицю, село, місто, мені тут чужаки не потрібні. Одним із яскравих прикладів цього стало Сватове Луганської області. Коли там у 2014 році з’явилися “зелені чоловічки”, проукраїнські активісти викинули їх звідти”, – акцентував заступник секретаря РНБО.

Кривонос підсумував, що на фронті повинна воювати армія, а в тилу підготовлені та мотивовані громадяни будуть забезпечувати порядок і нормальне функціонування всіх державних органів.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16