Війна

Готують укріплення: “Окупанти “ЛНР” збільшили довжину своїх траншей на 380 метрів”

0
На Луганщині бойовики збільшили свої траншеї на 380 метрів, незважаючи на Мінські домовленості і досягнуті 22 липня в рамках Тристоронньої контактної групи домовленості про заходи щодо посилення режиму припинення вогню. Про це повідомляє штаб ООС.
За даними звіту СММ ОБСЄ, опублікованого 12 вересня, в ході виконання спостережного польоту БПЛА СММ ОБСЄ на непідконтрольною уряду України території були зафіксовані порушення з боку російсько-окупаційних військ.
10 вересня в полі поблизу населеного пункту Калинове-Борщувате Луганській області були зафіксовані два продовження траншей. Одна з них була збільшена на 180 метрів, друга – на 200.
У штабі ООС відзначили, що бойовики продовжують систематично порушувати домовленості і відкрито нехтувати наданими гарантіями безпеки.
Голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай виступив за відновлення економічних зв’язків з непідконтрольною територією регіону.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16