Війна

Готують укріплення: “Окупанти “ЛНР” збільшили довжину своїх траншей на 380 метрів”

0
На Луганщині бойовики збільшили свої траншеї на 380 метрів, незважаючи на Мінські домовленості і досягнуті 22 липня в рамках Тристоронньої контактної групи домовленості про заходи щодо посилення режиму припинення вогню. Про це повідомляє штаб ООС.
За даними звіту СММ ОБСЄ, опублікованого 12 вересня, в ході виконання спостережного польоту БПЛА СММ ОБСЄ на непідконтрольною уряду України території були зафіксовані порушення з боку російсько-окупаційних військ.
10 вересня в полі поблизу населеного пункту Калинове-Борщувате Луганській області були зафіксовані два продовження траншей. Одна з них була збільшена на 180 метрів, друга – на 200.
У штабі ООС відзначили, що бойовики продовжують систематично порушувати домовленості і відкрито нехтувати наданими гарантіями безпеки.
Голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай виступив за відновлення економічних зв’язків з непідконтрольною територією регіону.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist