Суспільство

“Говяжий язык!” – В Одесі відвідувач магазину влаштувала скандал, тому що з нею розмовляли українською

0

В Одесі в магазині верхнього одягу трапився скандал. Клієнтів обурило те, що продавчиня розмовляла українською. Відео інциденту 3 березня опублікували на YouTube-каналі, інформує Гордон.

“Це яловича мова. Якби ми з вами жили по-людськи, то, напевно, ми з вами домовлялися так, як усі нормальні люди”, – заявила клієнтка.

Продавчиня відповіла українською, що клієнтів ніхто не змушує переходити на українську і вони можуть звертатися тією мовою, якою їм зручно.

“А спробуйте ви мене змусити! Чуєте? Ви історію міста знаєте? Знаєте, хто були першими поселенцями в місті? Знаєте?” – сказала клієнтка.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16