Суспільство

Гриценко: “Кількість паспортів РФ, які видають в ОРДЛО, зростає щороку, там роблять свій вибір, яка реінтеграція?”

0

Ексголова Міноборони Анатолій Гриценко закликає позбутися ілюзій реінтеграції окупованих РФ територій на Донбасі.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це він написав у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

Гриценко навів приблизні цифри виданих в ОРДЛО російських паспортів: 2017 – 85 000, 2018 – 83 000, 2019 – 299 000, 2020 – 410 000.

“Колишні наші з Вами співгромадяни прискореними темпами присягають агресору Путіну, міняють українські паспорти на російські, за офіційними даними МВС Раші, вже по 300 тисяч, 400+ тисяч на рік. А у нас хтось пропонує їм ще пільги, на додаток до пенсій і соцвиплат за рахунок наших з Вами податків і за рахунок недоплати нашим пенсіонерам? У цієї колаборантської вати й без того “картіна маслом”, з їхнім царем Путіним і “русскім міром” у головах. Яка реінтеграція?” – пише Гриценко.

На його думку, реінтеграція “доб’є і без того слабку країну”.

“Кожен робить свій вибір. Вата свій зробила, щож Раша – так Раша. Ілюзії “Донбасс корміт Украіну” ми вже позбулися? Так само позбудемося і ілюзії реінтеграції ватно-путінського ОРДЛО. Чим швидше, тим краще”, – резюмує він.

Кількість паспортів РФ, які видають в ОРДЛО, зростає щороку, там роблять свій вибір, яка реінтеграція? - Гриценко 01