Політика

Гриценко – Зеленському: “Не балакайте, до того ж дурниць, краще ефективно дійте”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Ексміністр оборони Анатолій Гриценко прокоментував фразу президента Володимира Зеленського про те, що Конгрес США є “найстарішою і найдемократичнішою установою у світі”.

Про це він написав у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

“Хоч як я поважаю Америку, але в Європі купа країн мають на багато сотень років довшу історію парламентаризму та демократії. Ми з вами це знаємо з курсу історії, а Зеленський і всі його єрмаки на Банковій не знають? Маючи до того ж університетські дипломи з міжнародних відносин”, – написав Гриценко.

Він зазначив, що солодкими словами влада нічого не досягне, а словам Зеленського закордоном вже не вірять, але чекають дій.

“Тож не балакайте, до того ж дурниць, краще ефективно дійте”, – підсумував Гриценко

Гриценко дав пораду Зеленському після слів про Конгрес США: Не балакайте, краще дійте 01

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16