Новини

“Грім вдень і вночі”: Сили Путіна і Асада зазнають величезних втрат в результаті атаки турецької авіації

0

Бійці турецької армії активно продовжують виконувати сказані главою Міністерства оборони Сирії слова про помсту за кожного вбитого в Сирії військового Туреччини. Свідченням тому є масштабні удари безпілотних літальних апаратів під силу Асада в Сирійській Арабській Республіці.

Тільки за останню добу САА понесли неймовірно великі втрати в результаті бомбардувань з боку сил Ердогана. Таку інформацію підтверджує телеграм-канал «Військовий оглядач» з посиланням на російського військового кореспондента Піддубного Євгенія, який знаходиться на місці бойових дій в Сирії.

Так, в повідомленні ресурсу зазначається: «Російський військовий кореспондент Євген Піддубний, який знаходиться безпосередньо на місці подій в сирійській провінції Ідліб, повідомляє про те, що за останню добу урядові сили зазнають значних втрат виключно в результаті впливу турецьких ударних безпілотників, які панують в небі .

Вдень і вночі вони ведуть полювання за всім, що рухається в прифронтовій зоні. Також в підписі до відео йдеться про поразку одного з дронів. Можливо мається на увазі падіння кілька днів ударного БПЛА TAI Anka-S ».