Новини

“Громадянська війна?” Новим “прем’єром” “ДНР” став росіянин

0

Новим в. о. “прем’єр-міністра”, так званої ДНР став громадянин Росії Володимир Пашков, який до 2015 року працював віце-губернатором Іркутської області.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Денис Казанський. Він додав, що його попередник на посаді в “ДНР” Олександр Ананченко тихо зник.

“Просто без всяких пояснень пишуть, що в.о. “прем’єра” вже Володимир Пашков. Ахаха, ну правильно, навіщо холопам в” Народній Республіці “щось пояснювати. Все одно всі розуміють, що немає насправді ніякого “прем’єр- міністра”, а є тільки смоляне чучелко. Сьогодні одне, завтра інше. І не важливо, як його звуть”, – зазначив Казанський.

При цьому він додав, що Росія більше не приховує свою владу в “ДНР”.

“Тепер у Донецьку вже відкрито працює даний окупаційний уряд”, – підсумував Казанський.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16