Суспільство

“Гуляй…” – Borjomi і Nestle також відмовились від співпраці з блогеркою, яка накинулась на ЗСУ

0

Ще дві компанії, услід за “Алло”, відмовилися від співпраці зі скандальною блогеркою Таїсією Маламан (Онацькою), відомою під ніком di.rubens.<

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це SMM-менеджери компаній повідомили в коментарях на офіційних сторінках Borjomi і Nestle в Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

“На жаль, відеоролики з продукцією Borjomi за участю блогерки було відзнято до публікації згаданого вище відео на її сторінці. З огляду на ситуацію, наша компанія вирішила видалити ролики за участю di.rubens з офіційних сторінок бренду і не співпрацювати з нею в майбутньому”, – повідомив виробник мінеральної води.

“Nestlé керується у своїй діловій практиці принципами добропорядності і повного дотримання всіх законів. Ми поділяємо українські цінності і шануємо нашу країну. З 1 січня 2021 ми не співпрацюємо зі згаданою блогеркою”, – зазначили в Nestle.

Нагадаємо, di.rubens прославилася, коли Штефан опублікував знятий на Майдані Незалежності ролик з її участю. На відео дівчина у відповідь на пропозицію вибрати спочатку між “Америкою і Росією”, а потім Україною і Росією обидва рази відповідає “Росія”.

20 січня di.rubens записала ролик, в якому пригрозила Штефану судом і кримінальною справою. Цього ж дня про припинення співпраці з нею заявила мережа “Алло”.

Від співпраці з блогеркою di.rubens, яка прославилася любовю до Росії і скандалом з офіцером Штефаном, відмовилися Borjomi і Nestle 01

Від співпраці з блогеркою di.rubens, яка прославилася любовю до Росії і скандалом з офіцером Штефаном, відмовилися Borjomi і Nestle 02