Суспільство

Гуманний український суд: В Україні скасували обмеження зарплати чиновників на час карантину

0

Конституційний суд скасував рішення про обмеження максимальної заробітної плати посадових осіб в бюджетних організаціях, суддів, прокурорів, депутатів і т.д., пише Обозреватель.

Відповідне рішення прийнято 29 серпня. Про це на своїй сторінці в telegram повідомив депутат від “Слуги народу”, глава комітету комітету податкової, митної та фінансової політики Данило Гетманцев. “У вищих державних чиновників, суддів, банкірів та ін. Посадових осіб, з зарплатою більше 47230 грн, сьогодні свято!”, – написав політик.

Данило Гетманцев розповів, що зарплати не обмежуватимуть.

Данило Гетманцев розповів, що зарплати не обмежуватимуть. getmantsevdanil

Відзначимо, на сайті Конституційного суду України дійсно опубліковано рішення про те, що частина обмежень на час карантину не відповідає головному закону країни. Позов подав Верховний Суд.

Рішення КСУ.

Рішення КСУ. ccu.gov.ua

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16