Блоги

І буде щастя…

0

Погано зараз працює PR-служба преЗедента, не вистачає позитивного PR. Пам’ятаєте , які раніше пости в Фейсбуці були? Мов, плаває Олег Гороховський в басейні і тут, раптом, голос позаду: «Привіт, Олег!» Повертається, а то преЗедент, простий такий, в одніх трусіках, без охорони.

Ось і зараз такий пост в Фейсбуці не був би зайвим. Бажано, щоб звичайний пенсіонер написав, мов: «Стою в черзі на КТ легенів, у Феофанії, дивлюсь, а позаду мене в черзі стоїть простий хлопчина, не лох якийсь. Придивився, а це Зеленський, зарослий такий, не голений, волосся на голові брудне. Побачив, що я це помітив і каже так, скромно: «Горячу воду тільки на пару годин дають, а там постійно черга, а я не можу в черзі стояти довго, мені ще ж працювати потрібно, з Меркель переговорити, о людях простих подумати». Сказав і потекла сльоза по неголеній щоці. А я його так по-батьківські обійняв і кажу: « Дякую, Володимире, за нові дороги, бо я майже помирав вдома, а потім визвав швидку, везуть мене лікарі і кажуть, що тільки у Феофанію можемо доставити вас, всіх людей зараз приймає Феофанія, ну то я і погодився. А коли привезли до лікарні сказали, що дякуйте Зеленському, за нові дороги, тому що ми змогли Вас доставити до лікарні швидко, а то, якби везли по дорогах, які будували при Порошенко, то і за три дні не встигли би до лікарні, так і померли би».

Обнявся дідусь з зеленським, стоять, плачуть, і єрмак тут прийшов, почув цю історію і теж заплакав, і вже втрьох стоять вони заплакані та щасливі, бо зробили вони це разом.

А через годину вже вся лікарня плакала щаслива, бо вірили, що буде щастя на Землі і в Космосі, і двопалатна підтримка від США.

Николай Ильинов