Політика

І це не корупція? Венедіктова купила офіс за ціною, вп’ятеро нижчою за ринкову

0

Новому генеральному прокурору України Ірині Венедіктовій належить офіс у Харкові, придбаний за вп’ятеро нижчою за ринкову ціною. Про це йдеться у черговому випуску проекту «Спостерігач» на «5 каналі».

Як стало відомо, 2015-го року Ірина Венедіктова придбала офіс на 150 кв. м. Приміщення знаходиться у новому будинку в середмісті Харкова (вул. Культури, 22-В). При цьому, офіс розташований на першому поверсі і має окремий вхід. Ціна питання на той момент – $39 тис., або $260 за кв. м.

Утім, насправді вартість офісних приміщень у цьому комплексі ще й досі складає близько $1,5 тис. за кв. м. Очевидно, що Ірина Венедіктова отримала дуже щедрий подарунок, або вартість майна у декларації занижена, наполягають журналісти проекту.

Зазначимо, що в цьому офісі розташувався офіс юридичної компанії «Перегрін Кепітал Груп». Від цієї компанії Ірина Венедіктова отримувала доходи як радник, а також від здачі майна в оренду. Єдина засновниця «Перегрін Кепітал Груп» – Наталія Гадібівна Колесник. Жінка є свекрухою Венедіктової (чоловік – Денис Колесник – працює в кіберполіції). Керівником і підписантом «Перегрін Кепітал Груп» значиться Ганна Трифонова, яка, судячи із фото і коментарів у Facebook, є подругою Ірини Венедіктової.

Ця ж Ганна Трифонова керує Всеукраїнським центром обслуговування іноземних студентів «Перегрін». Дві компанії зі словом «Перегрін» об’єднують спільна адреса і номер телефону. А ще – від обох цих компаній Венедіктова останніми роками отримувала доходи від здачі майна в оренду.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16