Політика

І хто тепер «барига»? Іспанці похвалилися розвантаженням респіраторів з України (фото)

0

Телеканал RTVE проілюстрував сюжет про брак захисних матеріалів кадрами розвантаження в Іспанії респіраторів українського виробництва.

Про це повідомляє Колумніст з посиланням на Цензор.НЕТ.

На опублікованих кадрах видно, як розвантажують коробки з логотипом української компанії «BUK» і її слоганом «Чисте повітря в будь-яких умовах».

Испанский телеканал показал разгрузку респираторов из Украины 01Испанский телеканал показал разгрузку респираторов из Украины 02Испанский телеканал показал разгрузку респираторов из Украины 03Испанский телеканал показал разгрузку респираторов из Украины 04Испанский телеканал показал разгрузку респираторов из Украины 05

«БУК» — фирма из Харькова, производит респираторы и фильтры к ним.

Испанский телеканал показал разгрузку респираторов из Украины 06Испанский телеканал показал разгрузку респираторов из Украины 07

Бывший генпрокурор Юрий Луценко еще 11 марта публиковал список предприятий, продававших маски и респираторы в течение последних трех месяцев. ТОВ «БУК.ЮА» — 37-й пункт в этом списке.

Испанский телеканал показал разгрузку респираторов из Украины 08

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16