Війна

“Ідеальна точність”: ЗСУ зрівняли з землею позицію бойовиків і відправили декількох їхтамнєтів на концерт Кобзона

0

ВСУ вдалося ліквідувати мінометну позицію і житлові приміщення бойовиків

Як передає Polteka.net, відповідні кадри з’явилися на YouTube.

Відомо, що бойову операцію проводили бійці 54-ї Окремої механізованої бригади.

“Одним сонячним ранком противник відкрив вогонь по наших позиціях і мирному населенню. У зв’язку з цим було прийнято рішення про знищення ворога і вогневих засобів. До роботи приступили розвідники. З допомогою засобів розвідки було встановлено точне місце розташування противника і його вогневих засобів. І полетіла отвєточка. Вогнем було повністю знищено вогнева мінометна позиція і житлове приміщення противника. Як ви бачите на відео, ніхто з окупантів не втік. Слава Україні”, — йдеться в описі відео.

Користувачі мережі подякували воїнів ВСУ за ідеально виконану роботу:

“То, виходить так викинуло на концерт Кобзона?”, “Відмінно відпрацювали.”, “Провели свій парад. Слава Україні”, “Спасибі, братці”, – писали в коментарях під відео.

Варто відзначити, що це не єдиний успіх 54-ї бригади за останній час.

За інформацією військового кореспондента Андрія Цаплієнка, бійці ВСУ яскравим пострілом знищили чергову позицію російських окупантів на Донбасі.

“Працює “54-ка”. Пригнічує позиції бойовиків, з яких ведеться обстріл українських військових. Фронтовим мовою, така вражаюча точність називається “ювелірної”, – підписав Андрій Цаплієнко яскраве відео, на якому знято знищення ворожих позицій.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist