Новини

Ідея скасування закону про амністію учасників Революції Гідності абсурдна, – Рябошапка

0

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка вважає ідею скасувати закон про амністію учасників Революції Гідності абсурдною ідеєю. При цьому він визнає, що в закон потрібно внести зміни.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на “Інтерфакс-Україна”.

“Про амністію у “справах Майдану”: я вважаю це абсурдною ідеєю з юридичної точки зору, тому що це жодним чином не поліпшить ситуацію”, – сказав Рябошапка.

Водночас, на думку генпрокурора, цей закон необхідно змінити.

“У ньому є одна норма, яка заважає розслідувати справи незалежно від того, хто міг бути особою, яка вчинила злочин. Ця норма, зокрема, стосується неможливості збирати докази, зберігати інформацію. І цю норму необхідно поправити”, – пояснив Рябошапка.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16