Новини

Імперія вирвала шматок м’яса з кров’ю, але у Зеленського знову намагаються “миритися” з Путіним

0

Володимир Дубровський на своїй сторінці в «Фейсбук» зазначив, що за своїм характером Помаранчева революція куди більше підійшла б Зеленському-президенту.

За словами старшого економіста CASE Ukraine, ситуація тоді дійсно була інша, відмінна від сьогоднішньої.

Так, Україна теж йшла в Європу, але Росія при цьому не була для нас ворогом. Інвестори, на той момент ще не налякані світовою кризою, строката мирна тусовка з елементами патріотичної політики та шоу-бізнесу. Зеленський тут дійсно відчував би себе, немов риба у воді.

Але з тих пір адже багато змінилося. В ту світлу і прекрасну атмосферу повернутися вже неможливо. Імперія вже не просто продемонструвала оскал – вона вкусила, вирвавши з кров’ю шматок м’яса. Зеленський і його команда запізнилися років на 15. Українське суспільство подорослішало з тих пір, а йому сьогодні пробують нав’язати порядок 15-річної давності.

При цьому деякі члени команди президента знову намагаються «миритися» з Кремлем, і заграють з Росією, як ні в чому не бувало. Автори «Кварталу» повинні зрозуміти – поїзд, на який вони так поспішають сісти, вже давно пішов.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16