Різне

“Інакше дітей всиновлюватимуть геї”. В Росії запустили рекламний ролик із закликом голосувати за поправки до Конституції

0

Федеральне агентство новин опублікувало агітаційний ролик “Чому поправки до Конституції Росії – це важливо”. У ньому пара молодих росіян-геїв усиновляє хлопчика з дитбудинку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на НВ, хлопчика забирає один чоловік, а коли дитина питає про маму, в кадрі з’являється інший молодик і дістає з машини сукню для прийомного сина.

“Таку Росію ти вибереш? Виріши майбутнє країни – голосуй за поправки до Конституції”, – каже голос за кадром на тлі тексту про поправку до 72 статті, яка має закріпити поняття сім’ї в РФ як союзу чоловіка і жінки.

Актор Олександр Філімоненко, який зіграв роль матері в ролику, розповів, що таких відео буде кілька, але він задіяний лише у двох.

“Моє ставлення до геїв рівне, у кожного свій вибір з приводу орієнтації. Головне, щоб це мене не стосувалося. Складної автори торкнулися теми, мені самому незручно, з одного боку. Не хочеться когось образити. Це лише персонаж, не означає, що це моя позиція”, – сказав Філімоненко. Також він заявив, що не знає, хто замовник ролик, а сам “поза політикою”, але на голосування щодо поправок піде і проголосує проти – йому нещодавно виписали штраф за порушення режиму самоізоляції.

“Свавілля, що мене затримали і штраф виписали, обдурили – сказали, що просто попередження буде. У народу і так зараз біда з грошима, а влада ще й штрафує. Я піду голосувати проти, щоб висловити свою позицію. Хоча до цього жодного разу не ходив на вибори”, – зізнався актор. 

РІА ФАН входить до медіагрупи “Патріот”, яку очолює бізнесмен Євген Пригожин, також відомий як “кухар” президента Володимира Путіна. Мета медіагрупи – “максимальне поширення інформації про події, що відбуваються в Росії, для створення сприятливого інформаційного простору, спрямованого на розвиток країни”.

У медіагрупі випустили заяву, в якій сказано, що “сенс цього відео не в агітації проти гомосексуалістів, як намагаються показати деякі представники опозиції”.

“Основний сенс – це не боротьба з ЛГБТ-спільнотою, а захист інституту сім’ї як союзу чоловіка і жінки. Я теж дотримуюся думки, що всиновлювати дітей одностатевим батькам не можна”, – заявив глава медіагрупи Микола Столярчук.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist