Політика

Іншого виходу немає: або на владу впливає Порошенко, або це зроблять Путін та Медведчук

0

Відомий український політолог Володимир Горбач у своєму блозі пише про те, що він проаналізував вчорашнє інтерв’ю Порошенка провідним трьох українських телеканалів.

Після перегляду склалося враження, що команда Порошенко працює у форматі п’ятого президента, а не опозиційного політика. Створюється враження, що його опонентом є не Зеленський, а Коломойський. Мабуть, для Петра Олексійовича це і є реальний опонент. Видно, що Порошенко «заводиться» в момент, коли говорить про економіку і соціальні наслідки кризи. Це дійсно його.

Горбач зазначає, коли Порошенко говорить про вірус і проблеми медицини, демонструє володіння темою в деталях. Це той його фірмовий «мікроменеджмент», яким його дорікали, коли він був при владі, але це дуже контрастує з методами управління нинішнього президента.

Контраст із Зеленським – це головна стратегічна лінія його публічної комунікації і вона буде приносити йому результат. Не такий швидкий як прямі атаки з набігами, але приносити.

За словами політолога, на цій зустрічі, і у виступах з трибуни в парламенті, і на останніх брифінгів під стінами Ради Порошенко демонструє лідерські якості – впевненість, компетентність, рішучість і конкретність. Така поведінка в умовах кризи може заспокоювати людей. Саме із-за цих якостей його і обрали президентом у травні 2014 року. Комунікація Зеленського – не заспокоює, а швидше турбує, він точно не кризовий менеджер.

Співпрацю, навіть з деяких питань – ризикова для обох, і для Зеленського, і для Порошенка, але ціна питання, очевидно, усвідомлюється обома. Є стратегічні питання національних інтересів і національного порятунку, без вирішення яких неможливо політичне існування обох. У цьому сенсі Порошенко пішов на ризикований крок, якщо хочете ва-банк: або він буде впливати на рішення влади, або Медведчук-Путін

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16