Новини

Інтеграція в НАТО згортається? Новий глава Міноборони не заявляє про повну адаптації ЗСУ до стандартів Альянсу

0

Новопризначений глава Міністерства оборони України Андрій Таран вже не акцентує уваги на необхідність повної відповідності ВСУ стандартам НАТО, а говорить тільки про максимальну можливості взаємодіяти з силами альянсу. З відповідною заявою він виступив сьогодні в присутності президента Володимира Зеленського і перед усім колективом оборонного відомства, за участю яких відбулося його представлення.

«Нагальною потребою реформування військової сфери є і продовження роботи з впровадження в Збройних силах України стандартів НАТО», – сказав Таран.

Більш того, пояснив міністр, «основним завданням Міністерства оборони, замість амбітної, але недосяжною найближчим часом мети – повної адаптації ЗСУ до стандартів НАТО, ми повинні йти до сповна досяжною мети – максимального забезпечення можливості ВСУ взаємодіяти з силами Альянсу».

До слова, попередник Тарана Андрій Загороднюк називав основною метою України вступ до НАТО. Причому цей курс прописаний в Стратегії національної безпеки. Також журналіст Юрій Бутусов звинуватив Андрія Тарана в реалізації курсу глави ОП Андрія Єрмака на примирення з Росією.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16