Новини

Інтеграція в НАТО згортається? Новий глава Міноборони не заявляє про повну адаптації ЗСУ до стандартів Альянсу

0

Новопризначений глава Міністерства оборони України Андрій Таран вже не акцентує уваги на необхідність повної відповідності ВСУ стандартам НАТО, а говорить тільки про максимальну можливості взаємодіяти з силами альянсу. З відповідною заявою він виступив сьогодні в присутності президента Володимира Зеленського і перед усім колективом оборонного відомства, за участю яких відбулося його представлення.

«Нагальною потребою реформування військової сфери є і продовження роботи з впровадження в Збройних силах України стандартів НАТО», – сказав Таран.

Більш того, пояснив міністр, «основним завданням Міністерства оборони, замість амбітної, але недосяжною найближчим часом мети – повної адаптації ЗСУ до стандартів НАТО, ми повинні йти до сповна досяжною мети – максимального забезпечення можливості ВСУ взаємодіяти з силами Альянсу».

До слова, попередник Тарана Андрій Загороднюк називав основною метою України вступ до НАТО. Причому цей курс прописаний в Стратегії національної безпеки. Також журналіст Юрій Бутусов звинуватив Андрія Тарана в реалізації курсу глави ОП Андрія Єрмака на примирення з Росією.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist