Новини

Інтерпол вирішив переглянути рішення щодо Мельничука – Аваков

0

Інтерпол перегляне запит Росії про оголошення в розшук і затримання екснардепа й колишнього комбата “Айдару” Сергія Мельничука.

Таке рішення було ухвалене після звернення Національного центрального бюро Інтерполу Національної поліції України, йдеться в заяві міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на сайті МВС.

За словами глави відомства, він особисто звернувся до генерального секретаря Інтерполу Юргена Штока з пропозицією про механізм блокування зловживання Росією своїми правами держави-членкині організації.

“Російська Федерація постійно зловживає інструментами Міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол для незаконного переслідування в інших країнах світу наших громадян, які протидіяли збройній гібридній агресії РФ у АР Крим, на території Донецької та Луганської областей, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України”, – наголосив Аваков.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist