Новини

Інтерпол вирішив переглянути рішення щодо Мельничука – Аваков

0

Інтерпол перегляне запит Росії про оголошення в розшук і затримання екснардепа й колишнього комбата “Айдару” Сергія Мельничука.

Таке рішення було ухвалене після звернення Національного центрального бюро Інтерполу Національної поліції України, йдеться в заяві міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на сайті МВС.

За словами глави відомства, він особисто звернувся до генерального секретаря Інтерполу Юргена Штока з пропозицією про механізм блокування зловживання Росією своїми правами держави-членкині організації.

“Російська Федерація постійно зловживає інструментами Міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол для незаконного переслідування в інших країнах світу наших громадян, які протидіяли збройній гібридній агресії РФ у АР Крим, на території Донецької та Луганської областей, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України”, – наголосив Аваков.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16