Новини

Інтерв’ю Зеленського: в мережі порівняли версії The Guardian і ОП. Різниця приголомшлива

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

У мережі порівняли оригінал інтерв’ю президента України британському виданню The Guardian і його розшифровку на сайті Офісу президента.

Дві версії інтерв’ю значно відрізняються – в ОП не згадали досить жорсткі й оціночні судження президента, пише “Цензор.Нет”.

Чим відрізняється гра президента у фільмі й реальне керівництво країною?

The Guardian: “Це дуже схоже”, – говорить він, поки його худе тіло потопає в зеленому шкіряному кріслі в його розкішному президентському офісі. Потім він змінює свою думку: в реальному житті підготовка триває цілих п’ять років і пов’язана зі значно більшими труднощами, ніж може вміститися в один сезон телевізійного шоу. “Справді, проблем більше. Вони катастрофічні. Вибачте, вони з’являються, як прищі у 18-річного хлопця. Невідомо, де вони вискочать і коли”, – 42-річний президент говорить своєю рідною російською мовою, його виразне обличчя якоїсь миті перемикається з хлоп’ячого задоволення на болісну задуму”.

Офіс Президента: “Все дуже схоже. Правда, дуже схоже. Проблем більше, вони катастрофічні. Проблеми ж не виникають сьогодні, і їх треба вирішувати. Проблеми виникли багато років тому. Коли ми здобули незалежність, ми ще тоді повинні були вибрати собі модель, як жити. Це дуже важливо – модель: з ким дружимо, на яких умовах, куди йдемо – до Європи… Потрібно було точно визначитися, і це найбільша проблема. Тому безліч економічних процесів – вони стагнувалися, тобто сьогодні вони щодня прориваються, вибачте, як прищ у 18-річного. Ти не знаєш, де, коли саме, як він з’явиться. Ти просто бігаєш, як на кораблі: всюди діри, і ти руками і ногами закриваєш їх. Це те, в чому ми зараз живемо. Ми закриваємо діри”.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16