Новини

Інвестиційна компанія «Concordе Capital» рекомендує іноземцям не інвестувати в Україну

0

Іноземним інвесторам більше не рекомендують інвестувати в Україну. Відома інвестиційна компанія «Concordе Capital» рекомендує іноземцям поки не інвестувати в Україну. Про це в своєму блозі повідомляє відомий політолог і блогер Андрій Смолій.

Він зазначає, головна причина, за версією «Concordе Capital» – зміна уряду в Україні, а також прогноз, за ​​яким «Україна потрапить в серйозну політичну кризу». За словами аналітиків, в Україні є ризики популістської політики і «повернення контролю прийняття рішень олігархами».

Також компанія вважає, що українська влада може не отримати кредитування від МВФ і тоді стан справ в країні буде дуже і дуже в поганому стані.

Андрій Смолій підкреслює, можна тепер уже привітати всіх. Грошей не дадуть, інвестицій не буде. ВВП котиться в прірву, вперше за 49 місяців, це вже підтвердили навіть в новому уряді під проводом Дениса Шмигаль. В країні встановлюється повний проросійських реванш. Хороша перша річниця управління президента Зеленського.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16