Різне

Іран запропонував Україні відмовитися від компенсації за знищення літака МАУ

0

Уряд Ірану направило в Міністерство закордонних справ України проект меморандуму про взаєморозуміння, який зобов’язує Україну і сім’ї загиблих відмовитися від права подавати в суд у справі про авіакатастрофу літака МАУ в Тегерані.

Про це повідомляє Radio Farda.

 
Згідно з меморандумом, Київ і сім’ї жертв авіакатастрофи повинні визнати, що причиною катастрофи стала «людська помилка».

«У зазначеному документі також передбачається, що Україна і сім’ї загиблих не повинні переслідувати Іран в кримінальному та судовому порядку в обмін на виплату компенсації Іраном і видачу вмісту бортового відеореєстратора після їх аналізу», – йдеться в повідомленні.

 
У Міністерстві закордонних справ України на даний момент не відповіли на даний запит.

Тим часом, Україна очікує негайного пояснення від Ірану з приводу заяви члена парламенту країни про те, що іранські військові «добре виконали свої обов’язки», збивши літак МАУ в січні.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist