Різне

Іран знову випадково ракетою вбив десятки людей, цього разу на кораблі, – ЗМІ

0

Один іранський військовий корабель обстріляв ракетами інший. За неофіційними даними місцевих ЗМІ, загиблих – понад два десятки.

Неофіційні іранські новинні сайти та користувачі соцмереж в Ірані, повідомляє 24 канал, у ніч на 11 травня почали писати про те, що “коїться щось дивне”:

  • Іранський фрегат Jamaran протикорабельною ракетою атакував інше іранське судно – корвет Konarak.

На борту постраждалого корвета начебто було 40 людей. Спершу повідомляли, що всі вони загинули, однак пізніше уточнили, що відомо про смерть 23 членів екіпажу з 40.


Офіційних повідомлень від влади Ірану щодо інциденту наразі немає.

У місцевих ЗМІ пишуть, що ракету випустили випадково через “людський фактор”:

  • ​Корвет Konarak, мовляв, мав завдання привести ціль для фрегата Jamaran у задану точку ураження, але оператор наведення ракети на фрегаті сприйняв корвет за цю ціль.

8 січня 2020 року, нагадаємо, сталася трагедія з літаком МАУ, який іранці – також начебто через людський фактор та випадковість – збили у небі біля Тегерана. Тоді загинули 176 людей, серед яких і 11 українців.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist