Політика

Ірина Фріз про призначення Кравчука в ТКГ: «Нас готують до прямих перемовин з бойовиками

0

Призначення першого президента України Леоніда Кравчука головою української делегації у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі означає, що так звану ТКГ готують до прямих перемовин безпосередньо з ОРДЛО.

Таку думку в ефірі “Прямого” висловила депутатка фракції “Європейська солідарність” Ірина Фріз.

“Призначення першого президента, який у 2007 році балотувався разом з паном Медведчуком від блоку “Не Так!”, який виступав категорично проти євроатлантичної інтеграції тоді, європейської інтеграції, який достатньо якісно використовує зараз в риториці до свого призначення московські наративи стосовно подій, які відбуваються в державі, з моєї точки зору означає, що так звану тристоронню контактну групу готують до прямих перемовин безпосередньо з ОРДЛО”, – сказала Фріз.

Вона наголосила, що цю підготовку до таких переговорів веде саме чинна влада.

“Бо вони всі мають директиви, які мають використовувати ведення того чи іншого засідання в тому чи іншому форматі в рамках ТКГ. І з огляду на це, ситуація виглядає достатньо загрозливою. Тому що, якщо ми йдемо на прямі переговори з ОРДЛО і виводимо за рамки Російську Федерацію як учасника перемовин – це означає, що РФ вийшла з конфлікту. І спроба її показати, що все, що відбувається в Україні протягом останніх шести років – це громадянський конфлікт, – набуває можливості. І, з моєї точки зору, це не просто хибне рішення про призначення пана Кравчука, а це загрозливе рішення для незалежності нашої держави надалі”, – додала Фріз.

Джерело: News.UA

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16