Політика

“Існування України – це політична помилка”: Зеленському вказали на його головну помилку в спілкуванні з Путіним

0

Український президент Володимир Зеленський по сьогоднішній день так і не зрозумів, що сподіватися на домовленість з главою Російської Федерації є абсолютно марним. Відповідну точку зору в коментарі сайту «Обозреватель» представив український журналіст і політичний оглядач Віталій Портников.

Зокрема, він стверджує, що російське керівництво не відмовилося від ідеї, що існування України і Білорусі – це справжнісінька політична помилка, ці землі є власністю Росії.

«Зеленський, який, ніколи на займався політикою і не стежив за політичними процесами, навряд чи розуміє всю ступінь змін, які відбулися за останні десятиліття як в українському, так і російському політичному просторі. Тому він не усвідомлює цього так само, як Путін не розуміє, що таке Україна. Він вважає, що Україна і Білорусь – це політична помилка і спроби назвати якимись незрозумілими словами російські землі на заході Росії.

Він сам заявив про це в інтерв’ю, назвавши українців вигадкою австрійського генерального штабу. Я не впевнений, що він збирається залишати це переконання. Повернення цих «несправедливо захоплених земель» є історичною місією президента Путіна », – підкреслив Портников.