Політика

Історик: “мудрий український народ” за ці роки породив Зеленського та підняв з політічних “могил” Бойка і Тимошенко

0

Популярний луганський блогер, письменник, історик Павло Бондаренко в своєму блозі пише про те, що, коли в травні 2014 року народ обирав Порошенко, то він особисто за нього не голосував, як і вся його сім’я. «Просто ми тоді сиділи в уже окупованому Луганську, де на кожному перехресті стояли люди з автоматами в плямистих штанях і папахах, а в гуртожитках університету ім. Даля сиділи чеченці і інші “іхтамнети, передає “Порохоботські новини“.

Павло Бондаренко зазначає, якби була можливість проголосувати – голоси були б за Порошенка, про який більшість луганчан практично нічого не знали. Хіба що те, що він успішний бізнесмен, був в оточенні Ющенка і знаходився в числі найбільш послідовних противників Тимошенко, був на Майдані в самій гущі, не побоявся поїхати в уже захоплений «зеленими чоловічками» Крим. Більшість луганчан знало, що Порошенко свого часу був в партії Медведчука. Він був одним з творців Партії регіонів і був заступником її голови. Все це люди знали, але було  тверде переконання в тому, що саме Порошенко здатен зупинити гігантську військову, політичну та економічну машину Путіна.

Історик зазначає, найцікавіше, що в 2014-му навіть думки не було про те, що Порошенко “домовиться посередині” з Путіним. Була впевненість, що невідомо як, невідомо чим, але саме він зупинить його. Той, хто так думав, не помилився. Важливо нагадати, що в травні 2014 го передові блок-пости бойовиків перебували вже в 8 кілометрах від кордону між Донецькою та Харківською областями, в 10 кілометрах від Запорізької і в 30 кілометрах від Дніпропетровської областей. Бондаренко зазначає, зараз він шкодує про три речі.

По-перше, не зміг проголосувати в травні 2014 го. По-друге, що голос за Порошенко рік тому нічого, на жаль, не вирішив. І по-третє, що з 2014 по 2019 в Україні так і не виріс політик, який за діловими і людським якостям міг би скласти гідну конкуренцію Порошенко. На жаль, «мудрий український народ» за ці роки породив Зеленського і підняв з політичних “могил” Бойко і Тимошенко.