Блоги

Історик: нарешті-то виявлений винуватець нападу коронавіруса на Україну. Негідником, звичайно ж, виявився Порошенко

0

Нарешті виявлений винуватець нападу коронавируса на Україну. Негідником і негідником, звичайно ж, виявився Порошенко. Це він домігся «безвіза» з ЄС, люди почали шоркаться туди-сюди і завезли заразу. А тут ще й санстанції Порошенко наказав Супрун закрити. Ось побачив би страшний коронавірус санстанцію в Кобеляках і готово – зі страху копита б відкинув, а так немає санстанції – нету порятунку. Про це у своєму блозі пише журналіст, історик Павло Бондаренко.

Він зазначає, хотілося б запитати тих, хто поширює такі чутки: «ви ось це ось серйозно? Ви серйозно вірите в те, що наша «совкова» санстанція була здатна на щось окрім як бабло тягнути з власників кав’ярень »? Але найдивніше, що невже є ті, хто в цю маячню про «безвізе» реально вірить? Можна подумати, що в Польщу два мільйони заробітчан тільки після «безвіза» виїхало? А в Туреччину і Єгипет на третеразрядние курорти людей теж Порошенко заганяв. Зате ось точно ні в чому не винна нинішня високопрофесійна влада, яка заради піару загнала на два тижні на карантин міністра охорони здоров’я. Тут вірус настає, а міністр, яка повинна терміново розробляти комплекс профілактичних заходів і координувати роботу купи служб, починаючи з власного відомства і закінчуючи МНС – в Нових Санжарах париться, особою через вікно торгує.

Блогер зазначає, нинішня високопрофесійна влада не винна в тому, що деякі «слуги народу» скупили маски прямо на складах і продали за кордон. Це все він, Порошенко. Це він їх змусив, а, що влада? Влада нічого не може зробити – все ж «по закону». Влада не винна і в тому, що апарати штучної вентиляції легенів не готові і тести на вірус вчасно не закуплені. Їй же колись було. Вона ж в Санжарах особою торгувала. Зате Порошенко сильний.

Просто монстр якийсь. У всьому винен. Навіть в тому, що народ вибрав собі такого президента і таких «слуг». Адже це ж він змусив людей з 39 кандидатів до другого туру саме Зеленського провести і в другому турі за нього ж дружно проголосувати. І вже точно Порошенко під дулом пістолета змусив виборців на парламентських виборах голосувати за безробітних весільних фотографів, аніматорів, борців, власників піцерій і домробітниць.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16