Блоги

Історія с клістронами

0

В історії з вилученням ДБРунами вчора приладів НВЧ (клістронів) з ракетних бригад ППО на Хмельниччині, Одещині та Херсонщині, все стає ще цікавіше ніж здавалося на перший погляд. Офіційна версія претензій ДБР – порушення під час закупівель приладів.

Водночас у постанові не йшлося про вилучення – ішлося лише про огляд. Але ДБРуни ще під музеєм ім. Гончара на всю країну показали, що їм закон не писаний і прилади НВЧ вилучили, тим сами вирубивши з чергування по охороні повітряного простору України зразу кілька бригад. Тобто, якби сьогодні вночі Україну атакувала російська авіація – наводити ракети зенітники змогли б як гармати у часи гетьмана Сагайдачного – на око. Слабо?

Уявіть, що ДБРуни отак якось приїдуть і вилучать клістрони по всіх бригадах у всіх східних областях – і зразу ж удар російських літаків… Якщо ви не бачили що здатен наробити ОДИН СУ-25 – ласкаво прошу на Ютуб, роликів відповідних там до чорта.

Скажете ДБР не матиме підстав? Помиляєтеся. Фіхівці уже повідомили, що такі прилади НВЧ Україною і західними союзниками на початку війни НЕ вироблялися, і добути їх у відповідній кількості Україна могла лише в одному місці – в Росії. Ні, я в курсі, як окремі бізнес-жлоби на кшталт Себастьяновича, бризкали слиною, ніби вони знають про “наш Сингапур у Берднянську”, але правда така, що язиком плеськати – то не мішки тягати, а бізнес-жлоби наразі успішні лише у плесканні.

Так от клістрони привозили з Росії. За “схемою свинарчуків”. Без тендерів. За готівку. Все це, якщо постаратися – підстава для кримінальної справи. Повторюю те, про що писав тисячу разів, нам було ВИГІДНО возити комплектуючи з РФ – фірмові і ліцензовані, замість експериментувати з виробництвом власних приладів, бо це – грощі, час і завантажені фахівці. За президента Порошенка ми багато чого так возили – поки вилупок Бігус не розголосив про схему у своїй гнусній передачці, а натовпи корисних ідіотів не зайшлися в істериці про “мародер” і “обкрадає армію”. Досі бісяться – попри всі аргументи.

Тепер – ДБРуни почали ці прилади вилучати. Які наслідки це може мати, крім удару під дих ППО України? Маловирогідний – розкрутити ще одну кримінальну справу проти Порошенка або Олега Гладковського. Високовирогідний – зняти копії з техдокументації клістронів і через адвоката Януковича, який нині керує зеленим ДБР, відправити їх прямо на Лубянку у міцні руки ФСБ, аби всі росіяни які допомагали купувати обладнання українцям, у путінських катівнях стали дивовижним прикладом того що з українцями справи краще не мати. Бо вилупок Бігус знайдеться завжди.

І так. Я пропоную піти і насувати в коментах іншому вилупку – Бутусову. Саме ця гнида билася в істериці через “свинарчуків”, а тепер репертує про ознаки державної зради. Хіба не цього він хотів, коли валив Порошенка? І хай не включає ідіота – він достатьно розумна людина, аби усвідомлювати наслідки своїх вчинків. Як і більшість подібних. Хай не сподівається – ніщо не забуте. Країна знатиме своїх героїв.

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist