Новини

Із законом про амністію учасників Революції Гідності справедливості у справах Майдану не буде, – Венедіктова

0

У справах Майдану жодна зі сторін не може мати права уникнути відповідальності.

Про це в інтерв’ю Цензор.НЕТ заявила в.о. директора ДБР Ірина Венедіктова.

“Суспільство має знати правду. Відновлення справедливості – звучить красиво, у всіх нас є запит на справедливість. І справедливість – це дуже по-філософськи. Тоді, як наше завдання – дати людям правду. І вже якщо ми говоримо про справедливість, то у нас 78 загиблих від мітингувальників і 13 – від правоохоронців. І закон 2014 року, який забороняє нам діяти щодо цих осіб. Ви прекрасно про нього знаєте. Скажіть, у таких умовах ми можемо рухатися у напрямку, як ви говорите, встановлення справедливості?” – зазначила вона.

На думку Венедіктової, справедливість означає “рівноцінно розслідувати і щодо тих, і щодо інших”.

“Ми ж усі хочемо довіри до державних інституцій. Хочемо? Хочемо. Правоохоронці і порядок – це що? Якщо у нас є 13 убивств правоохоронців, ми не можемо сказати, що це не наші громадяни, і вони не виконували наказ… У нас є цей закон 2014 року, який суперечить КПК, основам кримінально-процесуального законодавства взагалі. І ми з вами дружно робимо вигляд, що цього закону не існує”, – робить висновок в.о. директора ДБР.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16