Новини

Із законом про амністію учасників Революції Гідності справедливості у справах Майдану не буде, – Венедіктова

0

У справах Майдану жодна зі сторін не може мати права уникнути відповідальності.

Про це в інтерв’ю Цензор.НЕТ заявила в.о. директора ДБР Ірина Венедіктова.

“Суспільство має знати правду. Відновлення справедливості – звучить красиво, у всіх нас є запит на справедливість. І справедливість – це дуже по-філософськи. Тоді, як наше завдання – дати людям правду. І вже якщо ми говоримо про справедливість, то у нас 78 загиблих від мітингувальників і 13 – від правоохоронців. І закон 2014 року, який забороняє нам діяти щодо цих осіб. Ви прекрасно про нього знаєте. Скажіть, у таких умовах ми можемо рухатися у напрямку, як ви говорите, встановлення справедливості?” – зазначила вона.

На думку Венедіктової, справедливість означає “рівноцінно розслідувати і щодо тих, і щодо інших”.

“Ми ж усі хочемо довіри до державних інституцій. Хочемо? Хочемо. Правоохоронці і порядок – це що? Якщо у нас є 13 убивств правоохоронців, ми не можемо сказати, що це не наші громадяни, і вони не виконували наказ… У нас є цей закон 2014 року, який суперечить КПК, основам кримінально-процесуального законодавства взагалі. І ми з вами дружно робимо вигляд, що цього закону не існує”, – робить висновок в.о. директора ДБР.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist