Новини

Із заяв нинішнього міністра оборони випливає, що фейковий “корупційний скандал” навколо “Укроборонпрому” рік тому був запущений для дискредитації Порошенка, – Ар’єв

0
Міністр оборони уряду Зеленського підтвердив, що за результатами аудиту закупівель “Укроборонпрому” факти корупції не виявлені, а закупівлі, щодо яких рік тому було опубліковане розслідування журналістів “Бігус.Інфо”, були не більш ніж “ризикованими” і необхідними за тих умов

Про це написав народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Володимир Ар’єв на своїй сторінці в мережі Facebook, коментуючи інтерв’ю міністра оборони Андрія Загороднюка.

“Минув рік з моменту оприлюднення гучного розслідування про Укроборонпром. 13 лютого новий міністр оборони в інтерв‘ю блогеру Іванову заявив, що дані аудиту корупцію не підтверджують, а самі закупівлі були лише ризикованими (а якими можуть бути закупівлі критично важливих деталей через треті руки в умовах відсутності альтернативи і неможливості прямих контрактів зі зрозумілих причин?)”, – повідомив Ар’єв.

“І ось що цікаво – рік тому про жахливу корупцію лунало з кожної праски. А нинішню заяву міністра ніхто з основних ЗМІ взагалі не помітив! Ніхто! Про вибачення я навіть не кажу”, – додав народний депутат.

Також Ар’єв звернув увагу, що тоді розслідування було опубліковане під час виборчої кампанії і імовірно було спрямоване на дискредитацію Петра Порошенка.

“Весь той скандал готувався зі смаженими фактами під вибори, і це вже доведено аудитом. А матеріал був злитий через тих, хто користувався довірою, які, в свою чергу, не заморочились глибокою перевіркою і видали всі факти, як доконані. Це ще раз демонструє, до світових стандартів журналістики всім без винятку українським медіа, як до неба рачки”, – зауважив він.