Війна

Ізоляція “імені Зеленського”: українську армію знову почали принижувати

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

“Ізоляція імені Зеленського.

В таких умовах хворих військових на коронавірус або пневмонію “ізольовують” від решти особового складу.

Фото опублікувала відома волонтерка Наталія Воронкова.

Як пишуть люди “зсередини” зазвичай таких пацієнтів тримають в ізоляторах, і цей ізолятор може виглядати як невеликий брезентовий, частково відсирілий намет 60-го року виробництва з пічкою-буржуйкою. Після публікації фото, які скидають військові волонтерам – людей просто переслідують та починають звільняти.

***

За півтора роки президенства Зеленського армію, яку відбували з нуля знову почали знищувати, принижувати та деградовувати.

Система харчування вже практично знищена. Розвідку на Донбасі проводити не дають. Тепер в диких умовах минулих століть люди мають виживати і не отримувати належної допомоги від держави.

Володимире Олександровичу, це “все під контролем”? Це ви такі “майстри по коронавірусу”? Вам не соромно за свої слова і дії? Мабуть, не соромно. Бо винен досі Порошенко, чи “винна попередня влада”, як казав Зеленський на чергову річницю ЗСУ. От тільки щось не в‘яжеться. З потужної розбудови армії скочуємось в потужне знищення всього що було зроблено неймовірними зусиллями”.

Андрій Смолій

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16