Різне

“Йдіть зараз або ризикуйте наслідками”: США востаннє попередили країни-учасників будівництва Путінського газопроводу

0

Держсекретар США Майк Помпео звернувся до компаній-партнерів російського газопроводу “Північний потік-2” і попередив їх про наслідки такого партнерства.

Про це повідомляє Держдеп у Twitter.

Помпео закликав компанії, які підтримують будівництво газопроводу, припинити співпрацю.

“Йдіть зараз або ризикуйте наслідками”, – підкреслив він.

Раніше Помпео попередив учасників проєкту “Північний потік-2” про застосування проти них санкцій за законом CAATSA (“Про протидію супротивникам Америки за допомогою санкцій”) від 2017 року.

Нагадаємо, Енергетичне агентство Данії дозволило компанії Nord Stream 2 добудувати газопровід “Північний потік-2” в своїх водах з використанням трубоукладальних суден з якірним позиціонуванням. Такі судна є у власності “Газпрому”.

Раніше повідомлялося, що Сенат США додав до проєкту бюджету національної оборони частину про введення додаткових санкцій відносно “Північного потоку-2”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist