Політика

“Йому фізіологічно було боляче”: Богдан розповів, чому Зеленському не потрібно було літати в Оман

0
5966932 03.08.2019 Президент Украины Владимир Зеленский (справа) и руководитель администрации президента Украины Андрей Богдан во время посещения школы депутатов партии "Слуга народа" в Трускавце. Стрингер / РИА Новости
Президент України Володимир Зеленський в січні літав в Оман на відпочинок. Про це в інтерв’ю Дмитру Гордону заявив екс-глава Офісу президента Андрій Богдан.
За його словами, Зеленський півжиття провів за кордоном і йому «фізіологічно було боляче перебувати ось тут».
    «Плюс, розумієш, це була вільна професія. Коли ти їдеш, куди хочеш, робиш, що хочеш, кажеш, що хочеш … А тут правила, правила, правила … Просто він втомився. Він захотів на море. Я це так бачу », – сказав колишній чиновник.
Журналіст зазначив, що цю поїздку Зеленського в результаті порівняли з вояжем Петра Порошенка на Мальдіви. У відповідь на це Богдан помітив, що ніякого хорошого варіанту тоді не існувало і їхати в Оман було не потрібно.
При цьому Богдан тоді вважав, що за президентом в султанат повинен летіти державний літак.
    «Так, я наполягав:« Давай надішлемо наш державний літак. І хоча б повернення Твоє буде трагічним. Є всі підстави для повернення президента в країну державним українським літаком. Ніяк це не може обговорюватися », – додав він.
Однак, на думку Богдана, українська влада «не пропускає граблі».
Джерело: ІнфоРезист