Політика

Кабмін дозволив призначення нового голову Податкової без конкурсу

0

Кабінет міністрів дозволив здійснити призначення на посаду голови Державної податкової служби без конкурсу.

Про це пйдеться у відповідному розпорядженні уряду.

Так, уряд погодився з пропозицією міністра фінансів та дозволив призначити голову податкової служби шляхом укладення контракту про проходження держслужби.

“Погодитися з пропозицією міністра фінансів України Марченка щодо необхідності призначення на вакантну посаду голови Державної податкової служби України шляхом укладення контракту про проходження державної служби”, – йдеться в тексті розпорядження.

Перший заступник міністра фінансів був уповноважений провести співбесіду з кандидатами.

Нагадаємо, сьогодні уряд оголосив конкурс на посаду нового голови Державної податкової служби. Конкурсний відбір на дану вакансію мав відбутися у вівторок, 28 квітня. Кандидати на посаду повинні були подати документи до 27 квітня включно.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist