Суспільство

Кабмін призначив соратника Табачника в.о. міністра освіти

0

Кабінет Міністрів призначив ректора Чернігівського національного технологічного університету Сергія Шкарлета виконувачем обов’язків міністра освіти і науки. Новий тимчасовий очільник міністерства відомий своєю підтримкою президента-втікача Віктора Януковича та скандалом з плагіатом у його наукових роботах.

Міністерство освіти і науки Україні 25 червня отримало тимчасового очільника, повідомляє 24 канал.

Згідно з рішенням Кабміну, Сергій Шкарлет став заступником міністра освіти. Його також призначили виконувачем обов’язків міністра.

Раніше Денис Шмигаль вніс в Раду постанову про відповідне призначення.

Натомість 18 червня комітет Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій не підтримав кандидатуру Шкарлета на посаду міністра освіти. А в Києві пройшли акції протесту проти такого призначення.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist