Політика

«Кадровий голод»: Офіс президента поповнився ще одним чиновником часів Януковича

0

Черговим поповненням в ОП став колишній високопосадовець МВС Олег Татаров. Про це повідомляє «Колумніст».

Слід відзначити, що Татаров досить відомий діяч доби Януковича і часів Революції Гідності. Працював заступником начальника Головного слідчого управління МВС в 2010-2014 роках. Під час Революції переконував міжнародних спостерігачів в тому, що люди, які вийшли на Майдан самі себе розстрілювали.

На совісті Татарова кримінальні справи проти активістів Майдану Тетяни Чорновол, Дмитра Булатова та учасників Антимайдану.

Адвокат членів сімей Небесної сотні Євгенія Закревська неодноразово звинувачувала Татарова у поширенні брехні та дезінформації про події зими 2014.

«Бреше Татаров не просто так, а щоб легітимізувати злочини – звірячі побиття, тортури, знищення автомобілів протестуючих в ході операції, яку планували і в котрій брали участь  кримінальна міліція, тітушки, керівництво Київського МВС. Побитих протестуючих тоді затримали, більшість залишили під охороною, інкримінували, за словами Татарова, хуліганські дії і масові безпорядки. Про те, що він брехав – вже встановлено вироками суду, які вступили в дію.

Татаров також автор слів про те, що Булатов (закатований на смерть автомайданівець) розтрачав на власні потреба гроші Автомайдану.

Олег Татаров – один із перших кого післямайданна влада люструвала і звільнила із займаної посади. Після люстрації чиновник не зник з політичних радарів, а влаштувався помічником до глави Херсонської ОДА Андрія Путилова і збирався посісти місце його замісника. Однак громадськість вчасно відреагувала і не дала Татарову здійснити задумане.

В Офісі Зеленського Татаров стане куратором силового блоку, а також займатиметься боротьбою із корупцією і захистом прав людини.