Суспільство

Какая разніца: Український ЗАЗ тепер збирає чотири моделі російської “Лади”

0
УкрАвто, яка володіє Запорізьким автозаводом, не акцентує увагу на співробітництві з Росією.

Офіційний сайт Lada в Україні розкрив прайс-лист на Granta, Vesta, Largus і XRay, зібрані на Запорізькому автозаводі, передають Патріоти України з посиланням на Главком.Автомобілі Lada українського складання здивували привабливими цінами: незважаючи на різницю в роках випуску, локалізовані моделі виявилися не дорожче імпортованих з Росії.

Інформація про те, що на заводі ЗАЗ почали збирати автомобілі Lada, з’явилася на початку року, як тільки в Україні вступила в силу заборона на імпорт автомобілів з Росії. Однак кілька місяців ні ЗАЗ, ні АвтоВАЗ, Group Renault не коментували ці дані.

Спочатку називалися три локалізовані на ЗАЗі моделі: седан Vesta, пасажирський універсал Largus R90 і хетчбек XRay, але виявилося, що на Запоріжжі випускають і інші «Лади».

Напередодні офіційний сайт Lada.ua підтвердив збірку седана Granta, а також крос-універсалів Vesta SW Cross, опублікувавши ціни на машини 2020 року випуску. Всі ціни вказані для базових версій з 5-ступінчастою «механікою».

У перерахунку на рублі «Лади» з конвеєра Запорізького автозаводу на 20-30 відсотків дорожче аналогічних машин, випущених в Тольятті. Однак для покупців в Україні ситуація інша: локалізація виробництва дозволила стримати зростання цін, а в деяких випадках навіть заощадити. Наприклад, Lada XRay 2019 року випуску збірки АвтоВАЗу стоїть на два відсотки дорожче крос-хетча в аналогічній комплектації, випущеного в 2020 році на ЗАЗі.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist