Суспільство

“Какая разніца!”: В ефірі телеканалу Медведчука глава РПЦ Кирил привітав українців із Днем хрещення Русі

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

В ефірі телеканалу 112, який належить куму Путіна Медведчуку, глава РПЦ Кирил привітав українців із Днем хрещення Русі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис із привітанням Кирила називався “Сказання про Хрещення Русі” і тривав понад 10 хвилин.

В ефірі телеканалу кума Путіна Медведчука глава РПЦ Кирил привітав українців із Днем хрещення Русі 01

«У всіх розділень є духовні причини, і шлях зцілення цих поділів теж лежить через духовні діяння», – зазначив він.

Відзначимо, що виступ російського патріарха вже встиг прокоментувати політичний експерт Андрій Смолій. З його слів, Москва навіть не намагається приховати, що контролює український інформаційний простір. Політолог закликав Нацраду з питань телебачення і радіомовлення відреагувати на виступ Гундяєва. «Ви хоча б моніторите, що відбувається, або закрили очі, вуха і спостерігаєте, як п’ята колона Кремля окупує інформаційний простір країни? Наступним в ефірах медведчуківських каналів буде Путін? », – обурився Смолій.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16