Політика

Канал 1+1 замість вибачень планує випустити нові “сюжети” про “секретні біолабораторії США”

0

Телеканал «1+1» заявив, що минулий сюжет був «поверхневим» і що вони планують продовжувати «розслідування» діяльності нібито наявних в Україні секретних біологічних лабораторій США.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це повідомляється в заяві, опублікованій 8 травня на сайті «1+1 Media».

У заяві наголошується, що тема біологічних лабораторій резонансна і що «факт наявності державних біологічних лабораторій, які отримували у тому числі міжнародну допомогу, є підтвердженим». На цій підставі журналісти «Секретних матеріалів» розпочала власне розслідування.

Таким чином, вони ще раз підкреслили наявність цих біолабораторій і заявили, що будуть розбиратися у тому, що насправді там відбувається.

«Оскільки наразі фокус обговорення змістився у бік звинувачень на адресу програми та зачіпає вже питання журналістської гідності та порядності, група «1+1 Media» продовжить розслідування та забезпечить незаангажоване, всебічне й об’єктивне висвітлення теми. […] Ми усвідомлюємо, що сюжет, який вийшов 27 квітня, є поверхневим і не відповідає на всі поставлені запитання. Але він точно не мав на меті підігрування російським окупантам», – стверджує телеканал.

Нагадаємо. 15 квітня на сайті проросійської партії «Опозиційна платформа – За життя» лідер цієї політсили Віктор Медведчук звернувся до президента Володимира Зеленського, МОЗ та СБУ з вимогою надати інформацію про «роботу в Україні 15 військових біолабораторій США».