Суспільство

Канал Ахметова прибрав з ефіру програму Яніни Соколової після випуску за участю Лероса

0

Яніна Соколова з програмою “Як вам не соромно” більше не виходитиме на каналі Ахметова – щонайменше до осені й начебто через коронавірус, передає 24 канал. В ефірі було лише три випуски, причому останній – за участю “слуги народу” Лероса, який розповідав про скандальні “плівки Єрмака”.

Телеканал “Україна 24” повідомив Яніні Соколовій про заморозку проєкту “Як вам не соромно” до осені аргументував це пандемію коронавірусу. Про це сама журналістка та блогерка написала у фейсбуці: “Так швидко мене ще не зупиняли”.

За її словами, у переддень вийшов лише третій випуск програми, у якому говорили про Укрспирт, скорочення бюджету і “неспроможність влади впоратися з коронавірусом”. А наприкінці ефіру увімкнувся Гео Лерос і розповів про “плівки Єрмака”.

Зранку канал “Україна 24” повідомив про заморозку проєкту до осені. Посилаючись на карантин. Цитую: “В умовах карантину неможливо повноцінно втілювати формат шоу Яніни”. Хм… Савіку (Шустеру – 24 канал) можливо, Яніні – ніт, – зіронізувала Соколова.

Журналістка каже, що не знає, чи насправді вийде в ефір цього каналу восени: “Ми мали відкриті й довірливі стосунки, скріплені редакційною угодою про невтручання”.

Соколова повідомила, що наступний випуск її команда створить власними силами та вийде в ефір на ютубі.

Яніна Соколова – журналістка, телеведуча та популярний український відеоблогер, авторка програм інтерв’ю “Рандеву” та антипропаганди “Вечер с Яниной Соколовой”.

Додамо, що у коментарях до допису відомі в Україні люди висловили Яніні підтримку та обурення з приводу цієї ситуації.

Зокрема, Юрій Бутусов (головний редактор “Цензор.Нет”) назвав вчинок каналу “Україна 24” “обурливою цензурою”, а сам Гео Лерос прокоментував просто: “Сюр якийсь”. Навіть відомий кулінар Євген Клопотенко не втримався від іронічного коментаря: “Обожнюю країну в якій живу”.