Суспільство

Канал Ахметова прибрав з ефіру програму Яніни Соколової після випуску за участю Лероса

0

Яніна Соколова з програмою “Як вам не соромно” більше не виходитиме на каналі Ахметова – щонайменше до осені й начебто через коронавірус, передає 24 канал. В ефірі було лише три випуски, причому останній – за участю “слуги народу” Лероса, який розповідав про скандальні “плівки Єрмака”.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Телеканал “Україна 24” повідомив Яніні Соколовій про заморозку проєкту “Як вам не соромно” до осені аргументував це пандемію коронавірусу. Про це сама журналістка та блогерка написала у фейсбуці: “Так швидко мене ще не зупиняли”.

За її словами, у переддень вийшов лише третій випуск програми, у якому говорили про Укрспирт, скорочення бюджету і “неспроможність влади впоратися з коронавірусом”. А наприкінці ефіру увімкнувся Гео Лерос і розповів про “плівки Єрмака”.

Зранку канал “Україна 24” повідомив про заморозку проєкту до осені. Посилаючись на карантин. Цитую: “В умовах карантину неможливо повноцінно втілювати формат шоу Яніни”. Хм… Савіку (Шустеру – 24 канал) можливо, Яніні – ніт, – зіронізувала Соколова.

Журналістка каже, що не знає, чи насправді вийде в ефір цього каналу восени: “Ми мали відкриті й довірливі стосунки, скріплені редакційною угодою про невтручання”.

Соколова повідомила, що наступний випуск її команда створить власними силами та вийде в ефір на ютубі.

Яніна Соколова – журналістка, телеведуча та популярний український відеоблогер, авторка програм інтерв’ю “Рандеву” та антипропаганди “Вечер с Яниной Соколовой”.

Додамо, що у коментарях до допису відомі в Україні люди висловили Яніні підтримку та обурення з приводу цієї ситуації.

Зокрема, Юрій Бутусов (головний редактор “Цензор.Нет”) назвав вчинок каналу “Україна 24” “обурливою цензурою”, а сам Гео Лерос прокоментував просто: “Сюр якийсь”. Навіть відомий кулінар Євген Клопотенко не втримався від іронічного коментаря: “Обожнюю країну в якій живу”.