Політика

Канал Медведчука продовжує плювати на закони України: “112 Україна” показав заборонений мультфільм

0

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення 23 квітня ухвалила рішення перевірити телеканал “112 Україна” через показ мультфільму “Незвичайна подорож Серафими”. Про це йдеться на сайті Нацради, пише Гордон.

Як зазначили в Нацраді, 19 квітня телеканал демонстрував російський мультфільм, у якому брав участь російський актор Олександр Михайлов, котрий перебуває в переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці України.

Національна рада перевірить діяльність телеканала після закінчення карантину.

Михайлову заборонили в’їзд в Україну в лютому 2015 року через проведення “творчого вечора” в окупованому Луганську, пише “Фокус”. Актор входить до складу ради “Союзу російського народу”, брав участь у “російських маршах”, підписав лист із підтримкою позиції російського президента Путіна після анексії Криму.

Водночас сам актор в інтерв’ю “Известиям” розповів, що не шкодує про виступ і заперечує політичну складову серії своїх виступів на території “ЛНР”.

Михайлов найбільш відомий за фільмами “Любов і голуби”, “Мужики”, “Самотнім надається гуртожиток”, “Піддубний” і “Карнавал”. 1992 року він здобув звання народного артиста РРФСР. Загалом за роки кар’єри виконав понад 50 ролей у кіно і театрі.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist