Політика

Канал Медведчука продовжує плювати на закони України: “112 Україна” показав заборонений мультфільм

0

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення 23 квітня ухвалила рішення перевірити телеканал “112 Україна” через показ мультфільму “Незвичайна подорож Серафими”. Про це йдеться на сайті Нацради, пише Гордон.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Як зазначили в Нацраді, 19 квітня телеканал демонстрував російський мультфільм, у якому брав участь російський актор Олександр Михайлов, котрий перебуває в переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці України.

Національна рада перевірить діяльність телеканала після закінчення карантину.

Михайлову заборонили в’їзд в Україну в лютому 2015 року через проведення “творчого вечора” в окупованому Луганську, пише “Фокус”. Актор входить до складу ради “Союзу російського народу”, брав участь у “російських маршах”, підписав лист із підтримкою позиції російського президента Путіна після анексії Криму.

Водночас сам актор в інтерв’ю “Известиям” розповів, що не шкодує про виступ і заперечує політичну складову серії своїх виступів на території “ЛНР”.

Михайлов найбільш відомий за фільмами “Любов і голуби”, “Мужики”, “Самотнім надається гуртожиток”, “Піддубний” і “Карнавал”. 1992 року він здобув звання народного артиста РРФСР. Загалом за роки кар’єри виконав понад 50 ролей у кіно і театрі.