Новини

Капітуляція України: Зеленський погоджується на спільний контроль кордону з бойовиками “Л/ДНР”

0
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна погоджується на спільний контроль ділянок кордону із представниками ОРДЛО задля проведення місцевих виборів на Донбасі

Про це Зеленський заявив під час Українського ланчу в Мюнхені, організованого фондом Віктора Пінчука та Ялтинською європейською стратегією, повідомляє «Європейська правда».

За словами Зеленського, Україна виходить із пропозицією проводити розведення за новим принципом, що дозволить звільнити від військової техніки сектори Донбасу, але для виборів важливо також мати контроль за кордоном.

За його словами, розглядається можливість спільного контролю за кордоном із представниками ОРДЛО та ОБСЄ.

«Там будуть українці, представники окупованих територій та ОБСЄ», — сказав Зеленський. Він не уточнив критерії відбору «представників окупованих територій».

Водночас, Зеленський запевнив, що вибори у ОРДЛО без контролю над кордоном не відбудуться.

«Ми не будемо проводити вибори без контролю за кордоном», — заявив президент.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16