Суспільство

“Кара з неба”: Оприлюднили відео останніх вражаючих випробувань “Нептуна”. ВIДЕО

0

“На відео добре видно, що може бути з ворожими військовими кораблями, які загрожуватимуть безпеці нашої держави”, – так прокоментував екссекретар РНБО Олександр Турчинов відео ракетних пусків.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

За його словами, детальний відеозвіт КБ “Луч” з останніх випробувань мобільного комплексу крилатих ракет “Нептун” яскраво демонструє можливості нової української зброї. “Завдяки зусиллям унікального колективу, який очолює видатний генеральний конструктор Олег Коростельов, крилаті ракети продемонстрували вражаючі результати. Два пуски – і дві віддалені морські цілі повністю знищені”, – зазначив Турчинов, додавши, що на відео добре видно, що може бути з ворожими військовими кораблями, які загрожуватимуть безпеці нашої держави.

Разом з тим, екссекретар РНБО нагадав, що й досі ракетна програма не отримала фінансування на поточний рік.

“Час плине, вже закінчується перше півріччя, але обіцяні кошти для продовження ракетної програми і досі відсутні. Так само, як і відсутнє державне замовлення на серійне виробництво ракет “Вільха”, “Вільха-М” та “Нептун””, – написав Турчинов. 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist