Політика

“Карантин протести не зупинить”: Тука попередив, що активісти вийдуть на вулиці, якщо Зеленський і Єрмак спробують «злити» Україну

0

Георгій Тука заявив журналістам видання «Факти», що якщо Володимир Зеленський і Андрій Єрмак спробують «злити» Україну, то активісти в будь-якому випадку вийдуть на вулиці на масові акції. За словами колишнього заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і ВПЛ, коронавірус в такому разі не зможе зупинити протести.

Лою підкреслив – 25 березня в столиці Білорусі дійсно можуть підписати фінальні домовленості про створення Консультативної ради з участю представників ОРДЛО. В такому випадку Росія буде вже не учасником конфлікту, а отримає статус спостерігача. При цьому представники самопроголошених республік стають повноправними учасниками переговорного процесу.

Така загроза дійсно є, і це зараз турбує набагато більше, ніж делегування повноважень. З одного боку, є ще надія, що засідання ТКГ в Мінську все-таки не відбудеться через епідемію коронавируса. Однак ця надія досить примарна. За словами Туки, він готовий зробити будь-які кроки, в тому числі, і виходити на акції протесту, аби не допустити зради України – адже інше слово в даному випадку підібрати дуже складно.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16