Різне

“Два вибухи на борту”: Комісія Сейму Польщі оприлюднила нові висновки щодо катастрофи літака Качиньського у 2010

0

На борту літака сталися 2 вибухи. На уламках літака знайшли сліди тротилу, гексогену та пентриту. Російські слідчі намагалися це приховати.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на “Польське радіо”. У Сеймі Польщі озвучили результати роботи парламентської комісії із повторного вивчення причин катастрофи 10 квітня 2010 року під Смоленськом.

Комісія з’ясувала, що на борту Ту-154М сталися два вибухи – в районі лівого крила і в центральному відсіку літака. На уламках літака було виявлено сліди тротилу, гексогену і пентриту. Факт вибухів підтверджується, з одного боку, характером пошкодження літака і тим, як розкидані його уламки, а з іншого, травмами загиблих.

Російські слідчі намагалися приховати докази вибухів на його борту, вважають у Сеймі Польщі.

Нагадаємо, лайнер Ту-154 президента Польщі Леха Качиньського розбився під Смоленськом 10 квітня 2010 року. Польська делегація прямувала на жалобні заходи з нагоди 70-річчя Катинської трагедії. Загалом на борту літака разом із президентом і його дружиною було 96 осіб, усі вони загинули.

У січні 2011 року Міжнародний авіаційний комітет (МАК) оприлюднив остаточну доповідь про розслідування авіакатастрофи, згідно з якою відповідальність за трагедію було покладено на пілотів, які відмовилися від пропозиції піти на запасний аеродром, незважаючи на несприятливі погодні умови. Непрямою причиною катастрофи названо недостатньо кваліфіковану підготовку борту та екіпажу.

Польська урядова підкомісія з розслідування причини катастрофи відновила слідство навесні 2016 року. Однією з основних версій катастрофи розглядається вибух на борту літака ще до його зіткнення із землею.

Як свідчить технічний звіт розслідування Смоленської катастрофи, який оприлюднили в Польщі у 2018 році, лайнер Ту-154 президента Польщі Леха Качиньського, який розбився під Смоленськом, був знищений у повітрі внаслідок щонайменше двох вибухів.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua