Політика

Казанський: Кум президента РФ відкрито отримує гроші з російського бюджету, і витрачає їх на придбання українських ЗМІ і місць в Раді

0

Денис Казанський розповів на своїй сторінці в «Фейсбук», що він дивився розслідування проекту «Схеми», в ході якого журналістам вдалося з’ясувати, як Віктор Медведчук продає нафтопродукти в Сполучені Штати – країну, ненависть до якої культивує фінансована ним партія. При цьому журналіст додав, що більше його вразив інший момент, повідомляє Replyua.net.

Вся справа в тому, що російський бізнес Медведчука отримує солідні субсидії з держбюджету РФ. Новошахтинський нафтопереробний завод, формальною власницею якого є Оксана Марченко, отримує серйозні податкові преференції. Без них підприємства просто закрилося б. Виходить, що у Медведчука в РФ насправді немає ніякого рентабельного бізнесу – є лише підприємство, яке живе за рахунок дотацій від уряду РФ.

Окремо слід відзначити той факт, що ця інформація навіть не приховується – її легко можна знайти у відкритому доступі. Іншими словами, Кремль прямо дає гроші Медведчуку, які кум президента РФ витрачає в Україні на покупку засобів масової інформації та місць в Раді. Все це відбувається відкрито, але ми чомусь не бачимо ніякої реакції з боку СБУ.