Новини

Казанський: на 99% зрозуміло, що ніяких виборів в ОРДЛО за українськими законами і ніяких патрулів не буде

0

Президент Володимир Зеленський має унікальну здатність говорити взаємовиключні речі і в результаті злити абсолютно всіх. На конференції в Мюнхені він спочатку заявив, що Україна не буде вести переговори з лідерами угруповань «ЛДНР», а потім раптом допустив можливість створення спільних патрулів ВСУ і представників тимчасово окупованих територій. Про це у своєму блозі пише журналіст Денис Казанський.

Він зазначає, в результаті ЗМІ РФ і «ЛДНР» з обуренням пишуть, що Зеленський «відмовляється виконувати Мінські угоди і вести переговори з народними республіками», а наші ЗМІ з обуренням пишуть про спільні патрулі з бойовиками. Як ці висловлені Зеленським тези узгоджуються один з одним – не ясно. Як можна домовитися про спільні патрулі кордону з бойовиками, які не ведучи переговорів з їх лідерами? Навряд чи на це питання може відповісти сам президент.

Журналіст підкреслює, ніхто нічого не зрозумів зі сказаного Зеленським, все зляться, при цьому на 99% зрозуміло, що ніяких виборів в ОРДЛО за українськими законами і ніяких патрулів в доступному для огляду майбутньому не буде. Війна триває, квітнева зустріч у «нормандського форматі» швидше за все не відбудеться, тому що не виконані домовленості паризького саміту, немає і розуміння щодо подальшого розведення військ. Ніщо не вказує на близькість завершення конфлікту.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16