Війна

Казанський про сумісну інспекцію Шумів: «Коли одна сторона йде на поступки іншій – це називається по-іншому»

0

Попри те, що спостерігачі з ОБСЄ підтвердили, що жодних порушень умов перемир’я з української сторони не було, делегація погодилася провести спільне інспектування позицій Об’єднаних сил в районі села Шуми з представниками найманців РФ.

Це викликало здивування представника окупованого Донбасу в ТКГ Дениса Казанського, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на facebook-сторінку.

“Дивне рішення сьогодні було прийнято в ТКГ. Зустрічалася тільки підгрупа з безпеки, тому ми з Сергієм Гармашем на зустрічі не були присутні, і про результати зустрічі дізналися зі ЗМІ.

Попри те, що спостерігачі з ОБСЄ підтвердили, що жодних порушень з українського боку умов перемир’я не було, наша сторона чомусь погодилася провести спільне інспектування наших позицій в районі села Шуми з представниками російських бойовиків.

Якби таке інспектування було обопільним і наші представники також могли перевіряти позиції противника – можна було би не турбуватися. Але, як випливає з заяви на сайті Офісу президента, йдеться тільки про Шуми. І це дивно, оскільки з боку нашого командування також звучали заяви про те, що бойовики будують нові укріплення і бліндажі. Зокрема, така заява була зроблена 8 вересня. Було б логічно, якби наші представники також інспектували ці позиції разом з ОБСЄ.

Компроміси мають сенс тільки в тому випадку, якщо вони обопільні. Якщо ж на поступки йде тільки одна сторона, то це називається інакше”, – зазначив Казанський.

Казанський про спільне інспектування біля Шумів: Компроміси мають сенс, якщо вони обопільні. Якщо на поступки йде одна сторона, це називається інакше 01

Нагадаємо, 9 вересня учасники консультацій Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі домовилися про спільну інспекцію в районі населеного пункту Шуми за участю представника координатора від ОБСЄ.

Напередодні в пресцентрі Міноборони повідомляли, що на Донбасі окупанти укріплюють позиції і мінують підступи. Зокрема, минулого тижня противник здійснював інтенсивні заходи зі спорудження нових окопів і бліндажів на Новоайдарському, Сєвєродонецькому, Бахмутському, Авдіївському, Торецькому, Курахівському та Волноваському напрямках.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist